DAMN SELFIE

27 kwietnia 2014

WAKE your soul człowieniu czyli POBUDKA

27 kwietnia 2014

HANGLOOSE & EXTREMAMA party 2014 – START!

27 kwietnia 2014

Te imprezy to fuzja naszych pasji z naszym byciem – wariatami i rodzicami.
Gdy się poznaliśmy, niemal od razu wiedzieliśmy, że „coś z tego będzie”. HANGLOOSE & EXTREMAMA party to imprezy skierowane do całych rodzin. Chodzi o to, żeby ruszyć się z domu, nie podrzucać dzieci babciom, ani nianiom, ale przyjść do nas RAZEM. My tak robimy, nie zostawiamy dzieci w domu, tylko pokazujemy im, że z mamą i tatą można wspaniale spędzać czas, uprawiać sporty, rozwijać się, zdrowo się odżywiać i świetnie bawić.

Nie realizujemy tego całkiem sami. Na szczęście wspierają nas przyjaciele m.in. z Akademii Prymusa w Olsztynie, z poradni DIETIC. Dzięki nim jesteśmy spokojni, że oferujemy Wam profi usługi. No bo tak to należy nazwać. Robimy dla Was imprezy i chcemy, żebyście byli zadowoleni. Najważniejsza sprawa to opieka dla dzieci i atrakcje sportowe dla rodziców. Oczywiście możecie też ćwiczyć/trenować RAZEM z dziećmi. Wiemy jednak, że dzieciom nasze dorosłe aktywności czasem się nudzą, dlatego wolą poharcować bez Was w naszym cudownym przedszkolu.

DIETIC

Akademia Prymusa

Tegoroczny sezon HANGLOOSE & EXTREMAMA party rozpoczęliśmy w Aquasferze w Olsztynie. Wiedzieliśmy, że ciągnie Was już nad wodę (bo nas też), ale windsurfing albo kajaki z dziećmi nad jeziorem w połowie kwietnia nie byłyby EXTREME, a raczej HARDCORE albo STUPID. Zapraszamy Was do nas małymi kroczkami. Pierwszy prowadził na basen. Na basenie czekały na Was: kajaki, dmuchane kajaki, rowery w wodzie, fitness dla kobiet w ciąży i rodziców z dziećmi. Mega atrakcją byl WINDSURFING i trener Żaba ze Szkoły Windsurfingu Skysail. Oprócz zajęć w wodzie mogliście poszaleć w Planecie Formy na zajęciach fitness oraz zasięgnąć rady kosmetyczek i fryzjerów z Planety Urody. Dzieci bezpiecznie bawiły się w Aquaprzedszkolu zajadając się zdrowymi serowymi kulkami i popijając home made świeże soki by DIETIC. Idylla!

Szkoła Windsurfing Skysail

„Magazyn Żeglarski” TVN

Byliśmy zaszczyceni goszcząc ekipę TVN, która przygotowywała materiał do „Magazynu Żeglarskiego”. Nie możemy się doczekać video w sieci. Podamy linka oczywiście! 🙂 Skoro przyjeżdża do nas TVN, to znak, że dobrze się dzieje…, coraz lepiej.

Z jednej strony cieszę się, że docieramy do Was, z drugiej przyznaję, że nie lubię „dzikich spędów”. Dobrze się składa, że Wasz entuzjazm i autentyczne „załapywanie zajawki” motywuje do działania i sprawia, że chcemy kombinować jeszcze bardziej. Lekcje windsurfingu w Aquasferze to był HIT! Brały w nich udział zarówno dzieci, jak i dorośli – mamy i tatusiowie. I o to chodzi Kochani! 

W tym sezonie chcemy pokazać Wam na co nas stać. Tym bardziej cieszy fakt, że „aquasferowe” party wypadło tak pozytywnie. Bardzo dziękujemy Aquasferze za gościnę i już wiemy, że to nie koniec współpracy! Będzie się działo! Spodoba Wam się! Achhhh, jaki mamy plan! 😉
Tymczasem kolejne party z rodzinnego cyklu odbędzie się nad jeziorem Ukiel w Olsztynie już za miesiąc czyli 25-go maja. Nazwa imprezy zobowiązuje – będzie to party z okazji Dnia Matki. Szczegóły niebawem. Zdradzimy tylko, że oprócz wakeboardu i windsurfingu, będzie coś dla prawdziwych mężczyzn – małych i dużych, a także dla zwinnych kobiet i kobietek. Yummy! 
Tymczasem zobaczcie jak bawiliśmy się na party inaugurującym cykl i jakie cuda działy się na basenie w Olsztynie. Galeria jest TU i jeszcze TU

Leave a comment