LIDIA

Mam na imię Lidia. Jestem mamą Zachariasza. Samodzielną mamą, która od zawsze przekuwa słabości w siłę. Jaram się max jaka to ma moc <3

Mój syn Zachariasz i ja sporo podróżujemy, uprawiamy sporty i poznajemy nowych ludzi. Zac w tym roku skończy już 11 lat!!!! (serio?!) Chętnie opowiadamy o naszej barwnej codzienności i spotkaniach z kolorowym światem.

Mieszkamy aktualnie we wsi koło Chełmna, gdzie opiekujemy się naszymi dwoma psami, trzema kotami, Żółwiczką, dwoma (w porywach do trzech) kotami, które do nas po lokalesku przyłażą oraz szczeniakami, dla których bywamy domem tymczasowym z ramienia Stowarzyszenia Cztery Łapy Żuromin.

Zac nigdy nie chodził do szkoły, a Jego edukacja domowa wzbudza niemałą sensację 😉 Zennnn – Aktualnie uczymy się w 4ej klasie Szkoły w Chmurze i chętnie opowiadamy o pedagogice alternatywnej. Zasubskrybuj nasz kanał na YT – lada chwila nowy odcinek na ten temat.

Zapraszam Was na LIVE na Instagramie — >>> @lidiapiechota co środę o 21:21.

Dzięki temu, jak ułożyło się moje życie, potrafię codziennie dostrzec coś pozytywnego. Cieszę się każdym dniem i chętnie dzielę się z Wami dobrą energią. W tym tkwi nasza moc. Mimo pozornych trudności, idziemy dalej. Razem. Żyjemy w zgodzie i harmonii, choć świat pędzi i bywa skomplikowany.

Kiedyś uprawiałam sporo sportów ekstremalnych (kiedy come back?), z czasem z ExtreMamy stałam się Szamatką #ShaMum i szamanie po całości. Pracuję z dziećmi, kobietami, rodzinami nad dobrostanem, uważnością i harmonią.

Kocham śpiewać i do Was mówić (dzięki temu mniej paplam Syniowi ;))) . Zac towarzyszy mi w różnorodnych aktywnościach oraz podróżach po Polsce i świecie. Wychowuję Zachariasza w zgodzie z naturą i własnym przekonaniem, że każdy ma prawo do oryginalności i swoich opinii.

„Całe życie” pracuję w mediach i właśnie to uwielbiam robić, choć aktualnie szukam swojego miejsca w sieci, a nie telewizji. Jestem dziennikarką, prezenterką TV, blogerką, vlogerką. Zac towarzyszy mi w zdobywaniu kolejnych zawodowych szczytów 😉 Opowiadamy o tym na blogu i w naszych social mediach. Zac ma swój profil na Instagramie 😉 — >>>> @zacpiechota

A nasze podróże zbieramy tutaj – @poltorapodroznika

Okazuje się, że codzienność jest pełna powodów do zachwytu i uśmiechu, a pozornie błahe sprawy dodają nam energii na długie godziny, dni i tygodnie. Rzecz w tym, żeby umiejętnie korzystać ze swojego potencjału i nie kłócić się z własnym ego.

Chcesz poczuć się dobrze w swojej skórze, we własnym życiu, ze swoimi „codziennościami”?

Witamy. Zapraszamy. Zarażamy 😉

Extremama Another Love

patronite.pl/lidiapiechota


lidiapiechotateam@gmail.com