11 sytuacji, które kocham (lub przynajmniej toleruję), choć kiedyś ich nie znosiłam

19 stycznia 2018

Lista urodowych skarbów dla każdej kobiety, więc pokażcie ten tekst facetom – prezenty np. na Walentynki

19 stycznia 2018

Naturalnie codziennie czyli naturalna pielęgnacja włosów. Testuję osobiście.

19 stycznia 2018

Wcale nie jest tak, że wchodzę w każdy produkt jak w masło 😉 Podoba mi się, gdy osoba, która mi produkt poleca, jest pewna swego i ręczy za jakość. W tym wypadku jest to założyciel marki. Osobiście. Ha! I tak zawsze potrzebuję sprawdzić wszystko osobiście, ale liczy się dobry start. U mnie każdy na początku ma 100%. Wystarczy tego nie zepsuć.

Włosy to wizytówka. Nie tylko kobiety. Nawet jeśli na nie nie patrzysz, to i tak je widzisz. Jeśli ich nie ma, też to widzisz. Jeśli wyglądają jak siano, Twoja podświadomość to odbiera. Nic się na to nie poradzi.

Uwielbiam moje długie włosy i uwielbiam mój freestyle’owy styl życia. Żyję w pospiechu, bo szkoda mi czasu na prozaiczne czynności. Mogę na luzie spędzić 4 godziny w skateparku, ale wszelka pielęgnacja, jak dla mnie, powinna trwać najwyżej 5 minut. Dlatego nie jest łatwo mnie przekonać do długoterminowych zabiegów pielęgnacyjnych. Pewnie, że nieco się to zmieniło, odkąd prowadzę program „Beauty Ekspert” w TVN Style, ale i tak zadań w głowie nie mam mniej. Czasu na zabiegi beauty zatem także nie ma dużo.

Tym bardziej polecam Wam ten film o tym jak w domu zadbać o włosy. Tak, żeby były po prostu ładne i zdrowe. Bez udziwnień, sztucznych specyfików czy bolesnych zabiegów. Przy okazji, przy tym, co widzicie w filmie, można poczuć się egzotycznie i odpłynąć w najprawdziwszej ajurwedyjskiej medytacji. Aromaty i przyjemność stosowania są niezaprzeczalnie na najwyższym poziomie.

Jeśli chcecie pomedytować dbając o włosy w super naturalny sposób, mam dla Was rabat 15% na szampon, odżywkę i oleje, które widzicie w filmie. Ceny są przystępne, wiec warto się skusić. Kod promocyjny to LIDIAPROMO – korzystajcie na zdrowie!

Tu wrzucam linki do produktów:

olej regeneracyjny – mój faworyt

olej na cebulki włosów

szampon mango – LOVE!

odżywka mango

Dajcie znać jak się Wam podoba taka propozycja. Przy okazji, w filmie bierze udział uroczy duet – Zac & Wiura <3

2 comments

Leave a comment