Dobrostan jest modny vol.1

Kochana moja, 

zapraszam Cię na wyjątkowy, bo pierwszy taki warsztat on-line. Wcześniej zajmowałam się głównie spotkaniami face-to-face, ale widzę i czuję potrzebę działania na szerszym polu. Dlatego powstał ten kurs i dlatego wykorzystamy w nim potencjał grupy kobiet.

Program obejmuje podstawy totalnej biologii czyli emocjonalnych przyczyn zdarzeń z naciskiem na osobiste potrzeby uczestniczek. Podczas spotkań poćwiczymy prawidłowe świadome oddychanie i wybierzemy najlepsze techniki, bo nie wszystko jest dobre dla każdego. Przyjrzymy się naszym ciałom i temu w jaki sposób warto słuchać organizmu, żeby nauczyć się odpuszczać i ruszyć z miejsca. Potrenujemy techniki pracy z podświadomością, żeby przestała nam płatać figle.

Cena kursu to 555 zł 

Po 12 listopada wyślę Ci paczkę z narzędziami do pracy (to gift pack o wartości 150 zł), zaproszenie do grupy na Facebook’u i/lub Instagramie/WhatsAppie oraz ankietę do wypełnienia.

Cały kurs to aż cztery spotkania (2h każde), spersonalizowane afirmacje, praktyczne sposoby dbania o swój dobrostan i święty spokój na co dzień.

Zaczynamy 20 listopada o 20:11.

Spotkania będą odbywały się co sobotę (27.11, 4.12, 11.12, 18.12), chyba, że wspólnie zdecydujemy, że którąś sobotę zamieniamy na piątek lub niedzielę.

W razie pytań, pisz śmiało.

Twoja Lidia
#ShaMum

[contact-form-7 id=”4812″]